a
PETROCard Czech s.r.o.
O NÁS
Samoobslužná čerpací stanice AVK Štramberk (2012)
Samoobslužná čerpací stanice AVK Štramberk (2013)
Samoobslužná čerpací stanice WAY 24, Shopping park Praha (2011)
hledat:
hledat
  Úvodní strana      Strojírenská výroba
Strojírenská výroba

Nabídka strojírenské výroby na zakázku

Firma PETROCard Czech, s.r.o. má značné zkušenosti v oblasti strojírenské výroby. Od svého založení v roce 1993 se orientujeme především na vývoj, výrobu a servis přemístitelných čerpacích stanic PHM. Hlavním uživatelem těchto bezobslužných čerpacích strojů jsou v současné době železniční společnosti Slovenské republiky. Dokladem náročnosti této výroby je certifikát s evropskou platností vydaný Fyzikálně technickým zkušebním ústavem Ostrava-Radvanice. Skříně čerpacích stanic představují vlastně kontejnery podle standardů ISO, které kompletně vyrábíme na základě povolení Českého lodního registru.

Z uvedeného vyplývá, že jsme schopni vyrábět různorodé ocelové konstrukce podle výkresové dokumentace dodané zadavatelem, případně jsme schopni vytvořit výrobní dokumentaci podle požadavků zákazníka.

Máme k dispozici:

  • výrobní prostory o celkové ploše 324 m2,
  • dva mostové jeřáby s nosností 5 tun každý,
  • pásovou pilu pro dělení materiálu,
  • hydraulické nůžky na stříhání plechu o šířce do 2 m.

Zaměstnáváme mimo jiné i tři svářeče se státní zkouškou pro metodu 135, 136. Jeden svářeč má zkoušku 141, další dva pak základní zkoušku na metodu 135. Každý z nich absolvoval zkoušky na 111, 311 a 81.

Vzhledem k našemu dlouhodobému působení ve strojírenské výrobě jsme schopni dojednat výhodnější podmínky dodávek hutního materiálu. Poloha naší výrobní jednotky umožňuje dovážet materiál pro výrobu z blízkých hutních podniků nebo jejich distribučních skladů.

Pokud Vás tato nabídka zaujme, kontaktujte nás prosím:
martin.exel@on-petrocard.com
Tel.: +420 774 431 298

Podmínky použití | Firemní kontakty | obchod@on-petrocard.com | Tvorba webu Symplio.cz
Copyright © 2018 PETROCard Czech s.r.o.
a